מאורגן סין
אצלנו חולמים ומגשימים:
בייג'ין כיכר טיאנאנמן, מקדש השמים, העיר האסורה, ארמון הקיץ, בתי המלאכה למשי וג'ייד, ביקור בבית תה סיני, ביקור בבית חולים המיוחד בשיטת הריפוי הסינית העתיקה.
החומה הגדולה
קברי שושלת מינג
טיאנג'ין - שוק העתיקות של טיאנג'ין, רחוב התרבות העתיקה

מחיר הטיול כולל:
כרטיס טיסה בטיסות סדירות (ת"א-פקין-ת"א)
אכסון במלונות מדרגה ראשונה ו/או תיירות טובה
כלכלה: ארוחות בוקר
אוטובוס תיירים נוח וממוזג כמפורט בתוכנית
ביקורים וסיורים כמפורט במסלול
מלווה קבוצה ישראלי מומחה לסין
מס נמל והיטל ביטחון
טיפים לנותני שירותים בחו''ל (למעט סבלות)

מחיר הטיול אינו כולל:
ביטוח רפואי/מטען, התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע''י חברות התעופה והוצאות אישיות.
*אשרת כניסה לסין: 60$
*אשרת כניסה דחופה: 80$
בייג'ין - סין
בייג`ין היא עיר ענקית, מרתקת וצבעונית, מלאה באטרקציות נהדרות לתיירים ובאוכלוסיה ידידותית. היא משלבת ישן, היסטוריה ארוכת שנים ותרבות מפוארת, מול חדש, מודרניזציה מערבית. היא מציעה אתרים היסטורים מרשימים, שווקים צבעוניים, אוכל בעל ארומה מיוחדת האופיינית למקום ושפע של ניחוחות חדשים
       
המיטב של בייג'ין וסביבותיה
יום 1. תל אביב בייג'ין
ניפגש בנתב"ג ונטוס לבייג'ין, בירתה של סין. לאחר הנחיתה העברה לבית המלון. במידה והזמן יאפשר נערוך סיור פנורמי בעיר.
יום 2. בייג'ין
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור היכרות עם העיר והמוני האדם, ''הארץ המובטחת'' להמוני הנוהרים אליה, אל כיכר ''טיאנאנמן '' שער השלום הניצחי, שם ניצב המזוליאום של מאו טסה טונג החנוט, נראה את אנדרטת גיבורי העם וכן את "מקדש השמיים" בית פולחנו של הקיסר ועוד. בערב נוכל לצאת (בתשלום) למופע אקרובטיקה סיני ולאחריו ארוחת ערב "ברווז פקין" - חוויה אדירה!
יום 3. בייג'ין החומה הגדולה
בבוקר ניסע צפונה, לביקור באחד מפלאי העולם של כל הזמנים החומה הסינית הגדולה, שחצצה בין סין למונגוליה. נראה את קיר האבן העתיק, מעשה ידי אדם, המשתרך לאורך כ-6000 ק"מ. נעלה אל מעבר "בה דה לינג" ומשם לאחד הקטעים היפים של החומה. נמשיך לביקור בקברי שושלת מינג, אתר בו קבורים 13 קיסרים מהשושלת האדירה. וכמובן נחלוף בדרך הרוחות העתיקה. בתום הסיור נשוב לבייג'ין.
יום 4. בייג'ין וארמון הקיץ הקיסרי
היום נצא לביקור בשווקים של בייג'ין שהפכו כבר מזמן לחלק מהנוף התיירותי. נתחיל משוק המותגים וממנו נעבור לשוק האלקטרוניקה. נמשיך לביקור בבית חולים המיוחד בשיטת הריפוי הסינית העתיקה, שם נתוודע ע''י מומחי המקום אל חלק משיטות הריפוי. נמשיך לארמון הקיץ של קיסרי סין, בו נוכל ללמד על החיים בזמנים הקדומים של האימפריה הסינית. נערוך סיור בגנים האימפריאלים הגדולים ביותר בסין, נצעד ממסדרון הצמחייה עד לספינת השיש ועוד אטרקציות רבות. חזרה לבית המלון בשעות אחה"צ. בערב אפשרות ליציאה משותפת (בתשלום) לאופרה הסינית המפורסמת.
יום 5. בייג'ין - העיר האסורה
נמשיך בהיכרותנו עם בייג'ין וסביבותיה. היום מצפה לנו ביקור קסום ב"עיר האסורה" - משכנם של הקיסרים משושלת מינג וצ'ינג. נמשיך לפארק ''ביי תאי'' ששימש כמגרש משחקים לקיסר ובו אגם וגשר ''השלווה הנצחית''. נערוך ביקור בבית תה סיני ולסיום סיור מודרך בבית מלאכה לפנינים הסיניות.
יום 6. בייג'ין - טיאנג'ין
היום נצא ליום טיול לטיאנג'ין המכונה "שנגחאי של הצפון" בגלל ההיסטוריה שלה כנמל שנחלק לאזורי זיכיון אירופיים, בגלל האדריכלות האירופית ובגלל התעשייה המפותחת שבה. נלך לראות את שוק העתיקות של טיאנג'ין, אוסף עצום של אבני חן ושל ג'אנק מגוון, שהצליח בדרך נס לשרוד את "המהפכה התרבותית". "רחוב התרבות העתיקה" הוא ניסיון לשחזר רחוב סיני עתיק, כולל אדריכלות המבנים המסורתית והמוכרים, המציעים את מרכולתם הסינית על רקע מוסיקה מערבית. פארק נהר חאי עמוס בדוכני צילומים, באנשים הבאים לדוג, בזמרי רחוב, השרים אופרה ובזקנים המוציאים לטיול את הציפורים שלהם, בתוך כלוביהן. החלק העתיק של העיר הוא בלגן של סמטאות, מבנים מסורתיים ומקדשים.
יום 7. בייג'ין - בתי המלאכה לג'ייד ומשי
היום מתחילים בביקור בבית חרושת לעיבוד אבן הג'ייד. נצפה בתהליך הייצור ונלמד על סגולות האבן ומשם לבית חרושת לייצור משי. סוד ייצור המשי לא היה ידוע במערב עד המאה התשיעית והמשי היה אחד מענפי המסחר הגדולים ביותר עבור סין. נחזה בתהליך הייצור ונלמד על סוגי המשי. נותיר זמן פנוי לשווקים הציוריים. חזרה לבית המלון בשעות אחה"צ.
יום 8. בייג'ין תל אביב
יום להשלמת היכרות עם בייג'ין וקניות. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לסיור בריקשות, ברובע האטונג הציורי, כולל ביקור בבית סיני טיפוסי. לא להחמיץ! בערב העברה לנמל התעופה וטיסה חזרה לתל אביב.
חשוב!
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים והלינות.
 
 
   
 
 
www.000webhost.com