מרוקו         
      

הרצאות גיבוש

אדון וגברת נכבדים שלום !
אנו מציעים לכם בחינם אין כסף וללא כל התחייבות להשתתף בטיולנו, הרצאות גיבוש לטיולים למרוקו. כל שעליכם לעשות אם על בסיס מוסדי' פרטי או משפחתי, להתארגן כקבוצה שתמנה לא פחות מ-40 איש ואישה ואנו,נגיע למקום שתבחרו להתכנסות ונציג בפניכם את מרוקו "בצליל uצבע". מצגת הכוללת בתוכה תמונות וסרטונים נדירים על מרוקו בכלל ועל חיי היהודים בפרט. מרוקו של הברברים חייהם,תרבותם והמהוויים שלהם,אוכל ומוסיקה מרוקאיים,בית המלוכה ועוד...  הרצאה מאלפת מפי יוסי אזולאי ערב תרבותי מהנה ללא כל תמורה. בנוסף נעמיד לבחירתכם את מיטב הטיולים שבאמתחתינו,המסלולים והמחירים. מרצה : אזולאי יוסי מדריך ומומחה למרוקו. הרצאות הגיבוש שלנו,באות לענות על כל כך הרבה שאלות ולבטים לפני רכישת הטיול.
  • מסלול הטיול
  • מדריך הטיול
  • הנוסעים המשתתפים
  • מחיר הטיול
  • מתי נוסעים
מפגש מוקדם עם מדריך הטיול, תוך הצגת היעד במצגת מרהיבה יכולה ברוב המקרים לענות על שאלות אלו וערובה להצלחת הטיול.
 
מפגשי הקבוצה הנהוגים כיום ייתכן כי נותנים מענה אך בשלב מאוחר מידי,שגורר  בעקבותיו תשלום דמי ביטול גבוהים.מניסיוננו אנו מאמינים במפגש הראשוני עוד לפני תשלום כלשהוא לחברת הנסיעות.
 
המדריך בטיול הוא ערובה מאין כמוה להצלחתו, מפגש זה יכול הלקוח להתרשם מהידע,האישיות,אורח הרוח ועוד... זו לא קלישאה המדריך הוא הטיול !
 
הטיולים למרוקו מאופיינים בחתך אוכלוסיה רחב מאוד גיבוש קבוצה על בסיס מוסדי או פרטי תוך הכרת הנוסעים המשתתפים בטיול, ערובה נוספת להצלחתו.
 
הכרת היעד בהרצאה מרהיבה ומעניינת יכולה לתרום לשם בחירת  המסלול. הכוון והאופי ושל הטיול חשובים מאוד.
לפרטים נוספים ותאום  נא להתקשר לטלפון 0503304001
או שלח מייל : yossiazullay@gmail.com
 
 
www.000webhost.com