top of page
ferrari 3.jpg

Ferrari World

עולם הפרארי

italy ferrari.png

  בלה איטליה

סיור נופים במיני פרארי

אזור הבלה איטליה משתלב נפלא בים האטרקציות שבפארק. בניה של נופים מלאכותיים ונסיעה במכונית על מסלול מפותל ומכוון במיני פרארי בין הנופים. סיור בין החופים ומסלולי המירוצים המפורסמים. סיור בערים מפורסמות כמו סאן מרקו בוונציה, קולוסיאום ברומא וכמובן במארנלו העיר שהחלה את יצור מכונית המרוץ בשנת 1947 בצפון איטליה. המייסד והבעלים "אנזו פרארי" מקים מפעל ליצור מכוניות מרוץ ומסלול מירוצי מכוניות הפורמולה.
ההשקעה באזור בלה איטליה בפארק ניכרת מאוד והחוויה מרנינה.

20201215_130150.jpg

פורמולה רוסה

רכבת הרים רוסה

אחת האטרקציות המבוקשות בפארק. רכבת הרים המהירה ביותר בעולם. ישיבה במין מכוניות פורמולה נוסעות על המסלול במהירויות גבוהות. ההתנעה ע"י מערכת הידראולית המאיצה למהירות 240 קמ"ש בזמן של 4.9 שניות.המסלול אורך 2.2 ק"מ נקודת הג'יי 4.8 מגיעה לגובה של עד 53 מטר. בגלל המהירויות הגבוהות ומחשש פגיעה של חלקיקים או חרקים יש להרכיב משקפי מגן. מגבלות של נוסעים גובה הנוסע לא פחות מ – 1.40 מ'  ולא יותר מגובה 1.95 כמו כן לא יועלו אנשים שמשקלם מעל 100 ק"ג. מיועד לאנשים בריאים. חוויה של "פעם בחיים" פורמולה רוסה.

ferrari 2.jpg

עולם הפרארי

הסככה פרארי מבט על

הנחת אבן הפינה לפארק פרארי הונחה בשנת 2007 הפתיחה שלוש שנים ויום אחרי (4 נובמבר 2010) תחת אותה סככה ענקית פארק אטרקציות למשפחה בחסות אותו מפעל מכוניות ספורט פרארי איטליה. המתחם משתרע על 86 אלף מ"ר אטרקציות יחודיות לאתר מעניקים חוויה מיוחדת במינה עולם הפרארי עטור פרסים לאורך השנים. בשנת 2018 נבחר לפארק השעשועים הטוב במזרח התיכון. המתחם מחולק לארבעה אזורים פרמולה רוסה, האזור המשפחתי, אזור ההרפתקאות והאזור האיטלקי. בנוסף מנהרת זמן פרארי מן מוזיאון בתוך מנהרה על ההיסטוריה של רכב הספורט המפורסם בעולם.

   עולם  פרארי

 מחיר הכניסה:
 מבוגר 295 דרהאם
 ילד     230 דרהאם

  הכניסה ליום שלם

 שעות פתיחה:

 12:00-20:00

ימי ראשון ושני סגור

לאתר פרארי :

לחץ כאן

20201215_130842.jpg

    קניות ואוכל

מסעדת מאמא רוסלה

כיאה לכל מתחם מסוגו ביציאה תעברו באזור הקניות והאוכל. חנויות מזכרות מהפארק, הכל שיזכיר לכם את העולם הזה של פרארי. מסעדות ומבנים שנבנו אחד לאחד שהיו חלק מהעולם של פרארי במארנלו איטליה. זכרון חשוב היא המסעדה במארנלו שהאכילה את הצוותים והנהגים של פרארי והיא "מאמא רוסלה" בפארק היא מסעדה למזון מהיר איטלקי וטעים.היא נפתחה לזכרה של ג'יאניני רוסלה או בשמה מאמאר וסלה שהקימה מסעדה משפחתית והיתה אהובה מאוד.

הרחוב האיטלקי הזה מסיים את החוויה בצורה מושלמת ממש שלא ניתן לוותר על החוויה הזאת בהגיעכם לאבו דהאבי.

junior.jpg

פרארי לילדים

בתמונה רכבת הרים לילדים

רכבת הרים מיני
אטרקציה לילדים המהירה בעולם (45 קמ"ש) בתחומה. פורמולה רוסה ג'וניור מבוססת על מסלול פורמולה רוסה הגדולה.מעניק לילדכם את החוויה והריגוש כמו המבוגרים.

מגדל הטורבו
ניצב בפארק בגובהו 13.5 מטר שמעניק לילדים את תחושה הנפילה לאפס. ברום שלו המגדל מעניק נקודת תצפית יפיפיה הפארק עצמו חוויה נהדרת ומרגשת כלל לא מסוכנת.

סימולטורים

בפארק נמצאים סימולטורים אמיתיים לחווית הנסיעה בפורמולה עם כל התחושות הנלוות לחוויה זו. מסך מקוער, כסא פורמולה אמיתי ורטט הממחיש את הנסיעה.

ferrari 4.jpg

נהיגה אמיתית

גם אתה יכול לנהוג בפרארי

גם אתה יכול לנהוג במכונית פרארי אמיתית. החלום לנהוג במכונית פרארי אמיתית בכבישי האי יאס. בתמורה לתוספת תשלום והזמנה מראש תגיע לפארק תחגור את עצמך והמסע מתחיל. התנאים וההגבלות כל עבירות הצנועה חלות על הנהג עצמו. תצטרך רישיון נהיגה בתוקף משך הנסיעה עד 20 דקות והחוויה אמיתית ממש. המדריך בתוך הרכב משמש למניעת השתוללות מסוכנת והדרכה. אומנם המחיר אינו זול 495 דרהאם לנהיגה ובתוספת 100 דרהאם גם תוכל לקבל סרטון וידאו של החוויה (בכפוף לכרטיס הכניסה)

למעבר להרשמה והזמנת השירות

לחץ כאן

black tap fountains.jpg
black-tap.jpg

בוא ותגלה את הסיפור של בלאק טאפ

ארוחה בטעמים ואווירה של עוד. בישיבה של מטר אחד מהמזרקות של קניון יאס. המלצה !

ביציאה מעולם הפרארי ממש מולכם מסעדה לארוחת צהרים דשנה.כל שעליכם לעשות זה לעלות קומה אחת על הדרגנוע הראשון שמולכם ומיד ביציאה ממנו תראו אותה. Black Tap המבורגרים מפנקים, שיקים שהם פינוק אמיתי ובכלל תפריט עשיר ומגוון במחירים סבירים. טעים מאוד ניסיתי.

bottom of page